Online inzerce zdarma - inzeráty soukromé i komerční, auto inzerce, inzerce práce, inzerce psů, reality, bazar, prodej - inzertní portál Prodeje-Pronajmy

Kategorie


Menu


Prodeje-Pronajmy.cz

Komerční i soukromá inzerce zdarma.
Registrovaný uživatel má u každého svého inzerátu odkaz na web.
Možnost zvýhodnění inzerce v kategorii pouze za 99 Kč na 3 měsíce.
I neregistrovaný uživatelé mohou přidávat inzeráty ale čekají na schválení inzerátu adminem.

Pravidla inzerce na Prodeje-Pronajmy.cz.

Inzerce zdarma 1. Slušnost a dodržování zákonů - vyvarujte se prosím urážlivých výroků, propagace různých ilegálních politických hnutí a vůbec všech dalších věcí, které jsou v rozporu s obecnou slušností a zákony České Republiky.

2. Provozovatel si vyhrazuje právo smazat inzeráty, které jsou dle jejího názoru v rozporu se zákony, slušnými mravy nebo jsou jinak nevhodné pro uveřejnění a právo znemožnit přístup uživatelům, kteří se zachovali výše uvedeným způsobem.

3. Vkládejte inzeráty do odpovídajících kategorií a neopakujte je. Za porušení pravidel slušného inzerování považujeme opětovné vkládání stejného inzerátu do jedné kategorie několikrát za sebou a uživatelé, kteří to budou opakovaně dělat se vystavují nebezpečí zablokování svého účtu, případně IP adresy.

4. Server Prodeje-Pronajmy je určen především pro soukromou inzerci, tzn. i když mohou vkládat inzeráty i firmy, všichni musí respektovat limity, stanovené správci. Obcházení limitů je považováno za porušení pravidel a narušitel se vystavuje výše zmíněným sankcím.


Pokud máte jakékoliv otázky rádi Vám je zodpovíme


20 nejnovějších inzerátů - Inzerce Zdarma na Prodeje-Pronajmy.cz

nové inzeráty
NázevKategorieDatum
KryDriece29.01.2018 14:15
Hledáme ke koupi byt 2kk - 3kk16.01.2018 10:35
Pronajmu garsonku Brno Kr.Pole ulice Svatopluka Čecha Cena 7500,- vč. inkasa26.06.2012 15:31